Crimson Dawn

Sesja 6

Bohaterowie ukryli transporter w krzakach i zaszyli się na łodzi na półtorej miesiąca by wyleczyć rany. Paskudny John oddawał się w tym czasie majsterkowaniu przerabiając miedzy innymi magazynki od kałasza na większe.

Powróciwszy na brzeg udali się do ukrytego wcześniej pojazdu, natknęli się jednak na patrol żołnierzy Unity. Nie udało im się go wyminąć i zwrócili na siebie uwagę. Próbowali wymknąć się chyłkiem lecz przeciwnik próbował okrążyć ich przecinając dokładnie trasę odwrotu. Wywiązała się szamotanina w gęstych krzakach z której postaci wyszły zwycięsko, jednak pozostali przy życiu przeciwnicy wykurzyli ich za pomocą granatów zapalających.

Wywiązała się druga strzelanina w której wróg znowu próbował użyć granatów lecz nie wyszło mu to za bardzo i sumarycznie BG dotarli do transportera mocno obciążeni bronią poległych przeciwników. Następnie przeczekali noc i wyruszyli do kryjówki O’Malley-a.

Comments

AGrzes

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.