Crimson Dawn

Sesja 3

Jeśli coś sie nie zgadza, proszę o uwagi w komentarzach.

Osoby Dramatu

Przebieg

 1. Paskudny John ledwo dał rade opatrzyć siebie, po czym próbował pozszywać Rydera, lecz wyciągając kule spowodował spory krwotok, który ledwie udało mu się zatamować, wreszcie udało mu się jakoś przywrócić Eltona do stanu używalnosci.
 2. Korzystając z tego że pracodawca jest chwilowo nieobecny, John Ryder przeszukał jego walizki, znajdując bombę i sprzęt, po czym zajął się zbieraniem amunicji z poległych.
 3. Najemnicy jakoś doszli do siebie, nie nadawali się jednak specjalnie do walki, postanowiono że dwóch z nich, którzy mogą chodzić zniesie trzeciego, który nie jest w stanie.
 4. Elton John, ignorując złamane żebro zszedł po schodach i znalazł swe wybebeszone walizki, nie był zadowolony. Nikt jednak nie przyznał się do tego.
 5. Drużyna wspięła się na 60 piętro i znalazła skarbiec, Roman podłączył zasilanie skarbca do akumulatora a paskudny naprawił zawieszony zamek, po czym Elton wprowadził kody. Oczom postaci ukazały się pułki pełne dokumentów a także zestaw metalowych kaset.
 6. Paskudny John przystąpił do czytania wszystkiego jak leci, Elton do składania w koncie tych dokumentów na które miał zamówienie, a Ryder do zabierania mu tych dokumentów których jego zdaniem nie można oddać IM.
 7. Po przerobieniu wszystkich dokumentów Elton poszedł z powrotem po akumulator, Paskudny zainteresował się windami a Ryder począł czyścić broń.
 8. Jedna winda okazała się czeka na tym samym pietrze, John zatoczył doń fotel prezesa i wyjrzał przez klapkę do góry, po czym poszedł obejrzeć silniki, trochę je opukał i naprawił.
 9. Pojawił się pomysł aby połączyć razem dwa silniki i użyć drugiej windy jako hamulca a następnie zwieźć zdobycz na dół windą.
 10. Elton uzbroił ładunek w walizce, nastawił budzik na półtorej godziny i zamknął walizkę w sejfie.
 11. Do windy załadowano dokumenty, kasety i Paskudnego Johna, po czym, pozostali Johnowie rozpoczęli powrót na dół. Ryder odstrzelił część przeciwwagi windy i ładunek pojechał.
 12. Wszystko było dobrze dopóki druga winda nie uderzyła w szczyt szybu i nie rozbiła się, teraz wydarzenia potoczyły się szybko. Druga winda zleciała na sam dół, winda Paskudnego zaczęła przyspieszać aż zadziałały hamulce, wreszcie woda na dnie szyby zatrzymała upadek, John wyszedł z tego tylko z rozbitym nosem, lecz cała kabina z dokumentami wypełniła się wodą.
 13. Obaj Johnowie dobiegli do poziomu wody, podczas gdy paskudny wydostał się z szybu. po czym od razu dostał polecenie wracania skąd przyszedł i wyciągnięcia dokumentów. Z pomocą “Johna Smitha” wyciągnęli w końcu wszystkie dokumenty i z pomocą Kanadyjczyków przetransportowali do sąsiedniego budynku, gdzie przybiła ich łódź.
 14. Elton John nastawił zapalniki w ładunkach u stóp wieżowca na 15 minut.
 15. John Ryder i Paskudny John wdali się w dyskusję z przywódca Kanadyjczyków w sprawie udostępnienia komputera, celem odczytania dysków które chowane były w kasetach, doszli do porozumienia za 4 bazooki i jedną za każdy kolejny dzień korzystania.
 16. Eksplodowała górna bomba a po chwili dolna, całe pomieszczenie wypełniło się gruzem z walącego się wieżowca, po którym przyszła fala wody spowodowana przez katastrofę.
 17. Gdy już dało się widzieć i oddychać wszyscy obecni pokryci byli warstwą błota.
 18. Wszyscy przeszli na łódź gdzie znalazł ich przywódca Kanadyjczyków, wcale nie ucieszony zniszczeniami spowodowanymi przez drużynę. udało się go jednak przekonać że umowa to umowa, wiec dał jeden dzień na skorzystanie z komputera a potem nie chce ich widzieć.
 19. Specom żabojadów udało się po pewnym czasie podłączyć znalezione dyski, wszystkie pliki były jednak szyfrowane a łamanie kodów zajęło czas, w końcu udało się odczytać trochę danych, które uświadomiły postaciom ich orientacyjny przekrój.
 20. Holownik odpłynął, i drużyna opuściła miasto zatrzymując się tylko by przehandlować, kupcowi o którego istnieniu dowiedzieli się z dziennika kapitana, filtry chemiczne za 7 skrzyń amunicji 5,56.
 21. Statek, bez przygód dopłynął do portu z którego wyruszyli.
 22. Po jakimś czasie tajemniczy agent wywołał Eltona Johna i zaprowadził go do magazynu na spotkanie z panem X.
 23. Pozostali Johnowie śledzili ich, w okolicy celu natknęli się jednak na ochronę i zmuszeni byli trzymać się na dystans, wleźli na dach, zostali prawie zauważeni ale john wyszedł zanim mieli okazję coś zmalować.
 24. John ustalił z panem X że ma towar, ale nie zgodzi się go tu przynieść bez zapłaty, ustalono że razem z agentem D’Argee udadzą sie na łódź i tam zaczekają na grupę dostawczo odbiorczą.
 25. John i agent wrócili na łódź, pozostali Johnowie, zaczaili się w pewnej odległości.
 26. po jakimś czasie nadleciał Osprey, zawisł nad pomostem, na linach wylądowali komandosi zabezpieczający teren, potem kolejni do odbioru przesyłki. John dostał teczkę z zapłata, po czym cały towar wciągnięto na linach do samolotu. Po chwili po odbiorcach nie było już śladu.

Comments

AGrzes

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.