Crimson Dawn

Sesja 2

Jeśli coś sie nie zgadza, proszę o uwagi w komentarzach.

Osoby Dramatu

Przebieg

 1. Akcja rozgrywa się około pół roku przed wydarzeniami sesji pierwszej
 2. Tajemniczy zleceniodawca zaproponował Romanowi wykonanie tajnego, tudzież dobrze płatnego zadania, chodziło o wydostanie dokumentów se skarbca na 60 pietrze budynku w zalanym wodą Nowym Jorku.
 3. Po zastanowieniu zlecenie zostało przyjęte, Roman otrzymał zaliczkę, metalową walizkę z bombą do zatarcia śladów oraz drugą z planami celu i sprzętem (akumulatory, wiertarka, stetoskop, ładunki górnicze) oraz obietnice zapewnienia transportu
 4. Nieznajomy posłaniec zderzył się z Romanem i przekazał mu informacje o miejscu gdzie czkać nań będzie łudź, w odpowiedzi Roman zadźgał go śrubokrętem.
 5. Roman wynajął Johna i Johna oraz trzech najemników Julia, Earla i McKinona.
 6. Kapitan poszedł po zapasy gdy tymczasem paskudny John zaczął myszkować mu po statku, otwierać klapy i zaglądać do silnika
 7. Kapitan wrócił, wkurzył się i wytarł Johnem pokład. po czym dokerzy załadowali na statek zapas paliwa i żywności.
 8. Holownik odpłynął w kierunku celu.
 9. Nastał dzień, pasażerowie schowali się przed zabójczym słońcem pod pokładem i w metalowym baraku z tyłu statku.
 10. Paskudny John z nudów pootwierał skrzynki znajdujące się w baraku, znalazł tam części zapasowe, konserwy rybne, bazooki, części niewiadomego przeznaczenia i jakieś filtry chemiczne.
 11. John przeszedł się do pozostałych Johnów po pokładzie, przyprawiając ich przy tym prawie o zawał (Jako że otwożył klapę i wpuścił słońce do ich kryjówki.
 12. John pochwalił się znaleziskami i wypytał o nie kapitana, który udawał ze o niczym nie wie. Paskudny wrócił do siebie do baraku gdzie okazało się że puszki z konserwami okazały się wypełnione semtexem.
 13. John Ryder korzystając ze snu Romana dobrał się do jego walizki ze sprzętem, lecz nic istotnego tam nie znalazł.
 14. Następnej nocy kapitan wypytał postaci o to kim są i dla kogo pracują i co najważniejsze czy mają kontakt ze swym pracodawcą, gdy oznajmili że nie zdecydował że musi wszystkich się pozbyć gdyż odkryli jego kontrabandę.
 15. Za dnia kapitan z nożem i strzelbą w rękach w ręce zakradał się do śpiących w kojach Johna i Johna, jednak John obudził się i wymierzył do McKinona ze swej armaty, kapitan sięgnął po bron i stał się historią.
 16. Paskudny John przybiegł, nie bacząc na czerwony blask, zwabiony strzałem i od razu zabrał się za oglądanie silnika w którym utkwiła kula z desert eagle.
 17. W tym czasie John i John uzgadniali miedzy sobą pewne nieporozumienie.
 18. W końcu jeden z najemników dostał zadanie uprzątnięcia kapitana, John naprawił silnik i siadł za sterami i podążyli w dalszą drogę.
 19. Statek dopłynął do Nowego Jorku, zatrzymał się w cieniu jakiegoś budynku, gdzie paskudny konstruował z bazook organki.
 20. Statek wpnał do miasta, John ucząc się sterować parę razy o mało no nie zezłomował go na czyhających pod wodą światłach ulicznych, zostali też znienacka ostrzelani lecz płyneli dalej.
 21. Na przecznicę przed celem drogę zatarasował im gruz, po czym przywitały ich strzały ostrzegawcze w wodę. Po chwili na budynku z którego strzelano wywieszono flagę przypominającą kanadyjską.
 22. Holownik zadokował do nabrzeże przy budynku, gdy zrobiło sie ciemno, postaci dogadały się z zajmującymi budynek Kanadyjczykami by zostać przepuszczone, wymieniły też parę puszek semtex-u na 20 funtów elektroniki do przebrania. Ostrzeżono również postaci ze budynek będący ich celem obrała sobie za siedzibę grupa diabolistów (wierzących że są w piekle i może czyniąc jak najwięcej zła uda im się zasłużyć na uawgę kogoś kto kieruje całym tym cyrkiem)
 23. Kanadyjczycy przerzucili grupę pontonami do budynku docelowego i rozpoczęła się wspinaczka
 24. Koło 20 piętra drużyna zaskoczyła i zastrzeliła 4 diabolistów siedzących w koło ogniska.
 25. John R pilnował klatki schodowej gdy pozostali przeszukiwali piętro, po chwili po schodach zbiegła grupka kolejnych wesołków ze strzelbami i automatami w łapach, John powstrzymał ich do puki nie wsparła go reszta drużyny.
 26. Grupa usiłowała przemieścić się piętro wyżej gdy rzucony przez przeciwnika granat całkowicie zmienił oblicze starcia, dwóch najemników wypadło z walki a postaci graczy zostały ranne.
 27. Jeden z przeciwników postanowił sprawdzić czy wszyscy padli i dostał kulkę.
 28. Drużyna wpadła na piętro gdzie wywiązała sie strzelaniana z wiekszą grupą diabolistów, jednak na razie szala zwycięstwa przechylała się na korzyść drużyny.
 29. W końcu pojawił się herszt przeciwników dzierżący w dłoniach karabin maszynowy. “Tinki Winki” padł lecz w końcu udało się powalić herszta. Pojawiło się więcej diabolistów co wymusiło wycofanie sie na klatke schodową.
 30. Strzelanina skończyła się wymianą ognia przez drzwi, praktycznie twarzą w twarz, na końcy na placu boju został tylko lekko ranny Paskudny John i Ciężko ranny John Ryder, Elton został poturbowany i stracił przytomność.

Comments

AGrzes

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.