Crimson Dawn

Sesja 1

Jeśli coś sie nie zgadza, proszę o uwagi w komentarzach.

Osoby Dramatu

Przebieg

 1. Postaci znajdują cie na pace ciężarówki w konwoju przemierzającym pustynię, jest noc, paka jest odkryta by zapewnić trochę chłodu.
 2. Nagle wystrzelona z boku rakietka niszczy prowadzący konwój opancerzony buldożer.
 3. W oddali pojawiają się sylwetki samochodów szybko zbliżających się do konwoju
 4. Druga rakieta pudłuje i nie tafia w zamykająca konwój śmieciarkę.
 5. Postaci usiłują coś wykombinować w obliczu zaistniałej sytuacji, John składa się do strzału, pozostali kryją się na pace ciężarówki.
 6. Napastnicy otwierają ogień z karabinów maszynowych i granatników, jeden z tirów konwoju staje w płomieniach kierowca ciężarówki poszedł po rozum do głowy i zjechał z trasy, byle dalej od napastników, w ciemnościach uczieczka pozostała na razie nie zauważona. Jakieś 500 metrów od miejsca zasadzki ciężarówka utyka w piachu, kierowca daje nogę na piechotę.
 7. Kolejny tir próbuje uciec do przodu jednak napastnicy strzelają doń dwoma rakietami z których druga trafia.
 8. John zabija jednego bandytów ze snajperki podczas gdy John próbuje zaimprowizować naprędce miotacz ognia. #Broni się tylko śmieciarka lecz także jej kaemy milkną, postaci po krótkim namyśle decydują się uciekać, razem z kolejnym pasażerem ciężarówki Irvingiem. John zostaje w tyle by z beczki paliwa zrobić pułapkę.
 9. Kilka wydm dalej postaci słyszą jak bandyci wpadli w pułapkę.
 10. Po jakimś czasie uciekinierzy zostają zauważeni przez pojedynczy samochód prześladowców, starcza im jednak czasu by zająć pozycje obronne.
 11. John zabija z karabinu strzelca CKM-u jednak pudłuje do kierowcy
 12. Samochód zatrzymuje się, wypada trzech bandytów, z których jeden od razu pada od kul
 13. W wymianie ognia pada dwóch pozostałych bandytów, nikt z uciekinierów nie odnosi ran.

Comments

AGrzes

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.